SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 061 482 €
(13 269 € / m²)
Satış
3
2+
80 m²
مشي القناة

yatak odası3
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق في مشروع سكني فاخر مطل على القناة المائية في الخليج التجاري
تقع الشقق في قلب الخليج التجاري النابض بالحياة، وتتمتع بموقع استراتيجي على طريق مراسي ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAkıllı cihazlarEvcil hayvanlar için uygundurAçık yaşam alanıDoğal ışıkGüvenlikYüksek tavanlarAhşap zeminKaldırımBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletMutfak aletleriZeminBina tipiDöşenmişModern tarz

döşenmiş
Teklifin yaşı: 487günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar