SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 300 000 AED
(1 624 AED / m²)
Satış
2
2+
1.416 m²

yatak odası2
düz1.416 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

La Capitale presents this stunning 2-bedroom apartment in Qamar 7. This exquisite home boasts spacious integrated living with elegant finishes, making...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Umar Shahid

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar