SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
279 527 €
(4 437 € / m²)
Satış
2
1
63 m²
شارع الأصايل

yatak odası2
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sunvale: Modern Living in Al Furjan!Sunvale is a contemporary residential development by PRYSM Real Estate, presented by GRID Properties, located in t...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

شارع الأصايل
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DDA Real Estate LLC

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar