SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 086 892 €
(654 € / m²)
Satış
Atipik
2+
1.661 m²
شارع العهود

yatak odasıatypical
düz1.661 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This two-bedroom apartment is a private retreat in the heart of the city, with authentic French hospitality at its core. This expansive residence offe...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 57günler

Yerellikler

شارع العهود
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dubai Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar