SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 894 890 €
(904 € / m²)
Satış
Atipik
2+
2.097 m²
West Beach

yatak odasıatypical
düz2.097 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are delighted to present this three-bedroom apartment in Sunrise Bay at Dubai Harbour. This beautiful unit has the best layout in the tower and enj...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriTerasGörüşDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 60günler

Yerellikler

West Beach
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dubai Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar