Teklifler listesi
46
46
46
13 974 815 €
(1 813 € / m²)
Satış
Atipik
2+
7.710 m²
Canal Walk
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
7.710 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Delighted to introduce this outstanding four-bedroom duplex apartment located in The Lana Residences of the Dorchester Collection in Business Bay.
T...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
60günler
Güncellendi:
60günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Canal Walk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.