SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
Balkon; manzara
4 381 932 €
(15 539 € / m²)
Satış
3
2+
282 m²
مشي القناة

yatak odası3
düz282 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق فاخرة بإطلالات على القناة المائية في الخليج التجاري، دبي
يقع هذا المشروع السكني فائق الفخامة في منطقة الخليج التجاري (Business Bay) بدبي، وهي واحد...

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 63günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar