SUPA24
Balkon; manzara
Diğer; ticari
Yemek odası; modern stil, tadilatlı, doğal ışık
438 379 €
(3 247 € / m²)
Satış
4
2+
135 m²
شارع المركز المالي

yatak odası4
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق توفر حياة فاخرة في مجمع دبي لاند السكني (DLRC)
يقع هذا المشروع السكني الحديث في مجمع دبي لاند السكني المرموق (DLRC)، وهو أحد أسرع المجتمعات السكني...

Diğer
Teklifin yaşı: 82günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar