SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
258 118 €
(3 396 € / m²)
Satış
3
2+
76 m²
شارع الشمس

yatak odası3
düz76 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present a rare opportunity to own a fully furnished 2-bedroom residence in MIORAH within an exclusive boutique develop...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDöşenmişTerasGörüşZeminBina tipiMutfak aletleriGüvenlikYüksek tavanlarDoğal ışıkModern tarz

döşenmiş
Teklifin yaşı: 81günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

شارع الشمس
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar