SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
230 232 €
(3 337 € / m²)
Satış
2
1
69 m²
شارع 15

yatak odası2
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present IZEL a thoughtfully designed collection of fully furnished 1-bedroom apartments within a distinguished Mediter...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriDoğal ışıkDöşenmişZeminGörüş

döşenmiş
Teklifin yaşı: 80günler
Güncellendi: 66günler

Yerellikler

شارع 15
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar