SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
726 104 €
(6 153 € / m²)
Satış
4
2+
118 m²
شارع المركز المالي

yatak odası4
düz118 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

منازل ساحلية مع خطة دفع مرنة في جزر دبي
تقع جزر دبي في دبي، وتوفر نمط حياة راقياً محاطاً ببيئة ساحلية هادئة. يشتهر سوق العقارات في المنطقة ببنيته التح...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 88günler
Güncellendi: 82günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar