SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
713 107 €
(4 075 € / m²)
Satış
4
1
175 m²
شارع توليب

yatak odası4
düz175 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present a spacious 3-bedroom apartment in Sol Levante, a visionary residential development in Jumeirah Village Triangl...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriAkıllı cihazlarEvcil hayvanlar için uygundurDoğal ışık

döşenmiş
Teklifin yaşı: 94günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

شارع توليب
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar