SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
260 093 €
(4 064 € / m²)
Satış
2
1
64 m²
شارع برايه

yatak odası2
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments in One of Dubai’s Most In-Demand Areas — Dubai MarinaBay Central West Tower | High Floor.Fully furnished apartments are offered in Bay Cent...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 99günler
Güncellendi: 42günler

Yerellikler

شارع برايه
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DDA Real Estate LLC

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar