SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 500 000 €
(12 295 € / m²)
Satış
2
2+
122 m²
شارع المرسى

yatak odası2
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Property Overview and HighlightsDiscover 2-bedroom apartments for sale in Dubai Marina, Dubai's premier waterfront destination. These modern residence...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlar

döşenmiş
Teklifin yaşı: 104günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

شارع المرسى
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar