Teklifler listesi
14
14
14
290 168 €
(4 030 € / m²)
Satış
Atipik
2+
72 m²
شارع 20
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
72 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
1️⃣ Contemporary LivingElegant residential development offering 1, 1.5, 2 & 3 bedroom apartments with bright, sun-filled interiors and smart modern la...
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
113günler
Güncellendi:
38günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
شارع 20
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.