SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
183 500 €
(4 267 € / m²)
Satış
1
1
43 m²
كحيل بوليفارد

yatak odası1
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover modern urban living at its finest with this fully furnished studio apartment in Luma 22, located in the vibrant community of Jumeirah Village...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAhşap zeminMutfak aletleriGüvenlikAçık yaşam alanı

döşenmiş
Teklifin yaşı: 120günler
Güncellendi: 95günler

Yerellikler

كحيل بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar