SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 836 562 €
(8 348 € / m²)
Satış
5
2+
220 m²
10c شارع

yatak odası5
düz220 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق أنيقة مع مسابح خاصة في مشروع داماك الصفا وان في دبي
يقع مشروع داماك الصفا وان في منطقة حديقة الصفا التي تشهد نمواً سريعاً. يتميز المشروع بإطلالات ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 134günler
Güncellendi: 118günler

Yerellikler

10c شارع
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar