SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, tadilatlı
430 000 €
(4 433 € / m²)
Satış
2
2+
97 m²

yatak odası2
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Apartments with Installments Until Delivery in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is a vibrant and family-friendly re...

zemin:
8. zemin 21
Teklifin yaşı: 142günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar