SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
182 000 €
(4 550 € / m²)
Satış
Atipik
1
40 m²

yatak odasıatypical
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Years Post-Handover Payment Plan Apartments in JVC, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is one of Dubai’s most sought-after residential communities,...

zemin:
1. zemin 20
Teklifin yaşı: 143günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar