SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
466 000 €
(8 034 € / m²)
Satış
2
2+
58 m²
شارع 20

yatak odası2
düz58 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties presents a 1-bedroom apartment at The Symphony by Imtiaz, an architectural masterpiece in Meydan City, Dubai, created in collabora...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriAkıllı cihazlarYüksek tavanlarDoğal ışıkModern tarzZemin

döşenmiş
Teklifin yaşı: 150günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

شارع 20
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar