SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 311 328 €
(12 165 € / m²)
Satış
4
2+
190 m²
مشي القناة

yatak odası4
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق فاخرة في برج أيقوني على شارع الشيخ زايد، دبي
يقع هذا المشروع مباشرة على شارع الشيخ زايد أحد أكثر العناوين رقيًا ومركزية في دبي ويتمتع بموقع من أكث...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşYüksek tavanlarAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniMutfak aletleriAhşap zeminKaldırımYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmişZeminAkıllı cihazlarGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar