SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 795 €
(6 586 € / m²)
Satış
1
1
44 m²
مشي القناة

yatak odası1
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is delighted to presentAqua Rise Binghatti, an extraordinary collection of luxury canal-view apartments in Business Bay, Dubai. Re...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 162günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar