SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
355 959 €
(3 560 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
شارع المركز المالي

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق فاخرة في مجمع سكني في دبي لاند
تقع دبي لاند في دبي، وتجمع بين القيمة والمساحة وإمكانات النمو القوية. تجذب المنطقة طلباً مستمراً بفضل معالمها، ومدا...

Diğer
Teklifin yaşı: 164günler
Güncellendi: 120günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar