SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
441 079 €
(5 804 € / m²)
Satış
2
1
76 m²
شارع المركز المالي

yatak odası2
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

🌟 LIVE NEXT TO THE WORLD’S TALLEST TOWER!Ultra-Luxury 1-Bedroom Apartment in Dubai Creek Harbour by Emaar – LIMITED UNITS! 🌟Wake up every day to bre...

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 170günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CELIA TARGET

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar