SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
234 617 €
(3 259 € / m²)
Satış
2
1
72 m²
شارع المركز المالي

yatak odası2
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

🚨 LIMITED UNITS! Lagoon 1-Bedroom Apartment – From Just €600/Month! 🚨Live the dream in a massive master-planned community just 22 minutes from Downt...

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 169günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CELIA TARGET

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar