SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
453 081 €
(4 720 € / m²)
Satış
1
2+
96 m²
شارع المركز المالي

yatak odası1
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Chestertons is pleased to present this 1.5 bedroom plus study apartment in the prestigious Sobha Crest Grande Tower B, located in the sought-after Moh...

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 168günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Chestertons Global

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar