SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
231 097 €
(2 568 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
شارع المركز المالي

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏝️ Luxurious 1-Bedroom Apartment with Private Pool – 18 Minutes from Burj KhalifaExperience upscale city living with this exclusive one-bedroom apart...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriYüksek tavanlarDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 207günler
Güncellendi: 168günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CELIA TARGET

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar