SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
304 862 €
(4 294 € / m²)
Satış
2
2+
71 m²
شارع المركز المالي

yatak odası2
düz71 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏡 Your Perfect Home Awaits!Modern 1-Bedroom Apartment | 8-Year Payment Plan | Prime Dubai Location📍 Prime Location Highlights:Quick access to major ...

Diğer
Teklifin yaşı: 210günler
Güncellendi: 168günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CELIA TARGET

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar