SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 536 €
(4 387 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
شارع توليب

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق صديقة للاستثمار في مثلث قرية الجميرا
تقع هذه الشقق في قلب مثلث قرية الجميرا (JVC)، إحدى أكثر المجتمعات طلباً في دبي. يشتهر مثلث قرية الجميرا ببيئت...

Diğer
Teklifin yaşı: 215günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

شارع توليب
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar