SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
207 637 €
(4 614 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
شارع المركز المالي

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق مفروشة بالكامل بمرافق فاخرة في قلب مدينة دبي الرياضية
تندرج هذه الشقق الاقتصادية ضمن مشروع سكني فاخر يقع في قلب مدينة دبي الرياضية، واحدة من أكثر ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 221günler
Güncellendi: 122günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar