SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 060 000 €
(7 162 € / m²)
Satış
2
2+
148 m²

yatak odası2
düz148 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beachfront Apartments with Casino and Sea View in Ras Al Khaimah
Al Marjan Island in Ras Al Khaimah is a stunning man-made archipelago that stretches ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriDoğal ışık

zemin:
1. zemin 15
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar