SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
193 000 €
(4 949 € / m²)
Satış
Atipik
1
39 m²

yatak odasıatypical
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern Apartments with Flexible Installments in Jumeirah Village Triangle
Jumeirah Village Triangle (JVT) is a well-planned, family-friendly communit...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDoğal ışıkMutfak aletleriGörüşEvcil hayvanlar için uygundur

zemin:
12. zemin 20
Teklifin yaşı: 239günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar