SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
184 000 €
(5 257 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Furnished Apartments with a Post-Handover Payment Plan in JVC Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is one of Dubai's most sought-after residential comm...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişYüksek tavanlarAhşap zeminMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlikDoğal ışıkModern tarz

zemin:
7. zemin 63
Teklifin yaşı: 239günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar