SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
894 000 €
(6 622 € / m²)
Satış
2
2+
135 m²

yatak odası2
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern Apartments with Forest Views and Installments in Dubai Maritime City
Dubai Maritime City is a world-class waterfront destination strategically ...

zemin:
5. zemin 44
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar