SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
489 500 €
(5 207 € / m²)
Satış
3
2+
94 m²
كحيل بوليفارد

yatak odası3
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present this spacious two-bedroom residence designed as a sanctuary for those who need room to stretch out. Combining ...

Diğer
Teklifin yaşı: 243günler
Güncellendi: 242günler

Yerellikler

كحيل بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar