SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
129 000 €
(4 161 € / m²)
Satış
1
1
31 m²
شارع المركز المالي

yatak odası1
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Discover unparalleled investment potential at Azizi Wares, a prestigious freehold development strategically positioned in Downtown Jebel Ali, Dubai's...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Doğal ışıkZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlikYüksek tavanlarAhşap zeminYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 249günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar