SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
916 000 €
(10 178 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
شارع اليمامة

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present exclusive 1-bedroom Royal Suites offering expansive living spaces with panoramic views of Dubai's most iconic ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıZeminEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 252günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

شارع اليمامة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar