SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
466 624 €
(4 058 € / m²)
Satış
3
2+
115 m²
شارع المركز المالي

yatak odası3
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بمفهوم المعيشة الفاخرة مع خيارات التقسيط في أرجان دبي
يقع هذا المشروع السكني المتميز في قلب أرجان – دبي، على مساحة شاسعة تبلغ 18,000 م²، ليضع معاي...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar