SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
756 122 €
(8 592 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
شارع المركز المالي

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق فاخرة بخيارات متنوعة في قرية جميرا الدائرية دبي
يقع المشروع فيقرية جميرا الدائرية، أسرع المناطق نمواً في دبي. ويضم 35 طابقاً ومنطقة على السطح، ويت...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminAçık yaşam alanıEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişYüksek tavanlarDoğal ışıkGörüşDuş kabiniMutfak aletleriAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraModern tarz

döşenmiş
Teklifin yaşı: 273günler
Güncellendi: 119günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar