SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
450 002 €
(6 338 € / m²)
Satış
1
1
71 m²
شارع رأس الخور

yatak odası1
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Lagoon Views 11, Lagoon ViewsDAMANI SMART INVESTORS  is proud to present this elegant waterfront apartment in Lagoon Views 11, l...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 271günler
Güncellendi: 143günler

Yerellikler

شارع رأس الخور
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DAMANI REALTY SERVICES SRL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar