SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(4 571 € / m²)
Satış
1
1
35 m²
كحيل بوليفارد

yatak odası1
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Property Overview and HighlightsExperience where contemporary living harmonizes with the vibrant lifestyle of Jumeirah Village Circle. Nestled in one...

Diğer
Teklifin yaşı: 284günler
Güncellendi: 284günler

Yerellikler

كحيل بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar