SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
327 700 €
(278 € / m²)
Satış
2
1
1.180 m²
شارع المركز المالي

yatak odası2
düz109 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

IN TUNE WITH LIFE Imagine waking up in a place that’s in sync with the vibrant pulse of the city. A home where you can seize the day – then relax, and...

Diğer
Teklifin yaşı: 299günler
Güncellendi: 235günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar