SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
195 000 €
(3 824 € / m²)
Satış
Atipik
1
51 m²
شارع توليب

yatak odasıatypical
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Apartments with Advantageous Prices in Dubai Jumeirah Village Triangle
The apartments are located in a project consisting of 196 units in Jumei...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 317günler
Güncellendi: 316günler

Yerellikler

شارع توليب
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar