SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
464 000 €
(5 099 € / m²)
Satış
2
2+
91 m²
شارع لولو

yatak odası2
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Apartments with the Option of a Private Pool in Jumeirah Village Circle
Jumeirah Village Circle (JVC) is a well-planned and rapidly growing com...

Diğer
Teklifin yaşı: 317günler
Güncellendi: 316günler

Yerellikler

شارع لولو
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar