SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
220 000 €
(6 875 € / m²)
Satış
Atipik
1
32 m²
شارع المركز المالي

yatak odasıatypical
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Property Details:* Studio* 1 Bathroom* 1 Covered parking* Floor-to-ceiling window* Built-in wardrobe* Direct access to the beachEnter this stylish st...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 319günler
Güncellendi: 319günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar