SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
400 000 €
(8 163 € / m²)
Satış
Atipik
1
49 m²
شارع المركز المالي

yatak odasıatypical
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

This modern studio apartment in Peninsula Four, Business Bay, offers a compact yet luxurious living space. The open layout maximizes space, featuring...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 319günler
Güncellendi: 319günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar