SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
156 000 €
(4 457 € / m²)
Satış
1
1
35 m²
كحيل بوليفارد

yatak odası1
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Trustway Properties is delighted to present this exceptional collection of luxury apartments strategically positioned in the heart of Jumeirah Villag...

Diğer
Teklifin yaşı: 332günler
Güncellendi: 290günler

Yerellikler

كحيل بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar