SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
5 205 698 €
(25 394 € / m²)
Satış
Atipik
2+
205 m²
شارع الهلال الشرقي

yatak odasıatypical
düz205 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We are thrilled to present this exceptional upgraded and furnished 2-bedroom apartment in Atlantis The Royal Residences, Palm Jumeirah. This is an exc...

Diğer
Teklifin yaşı: 337günler
Güncellendi: 336günler

Yerellikler

شارع الهلال الشرقي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dubai Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar