SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
759 600 €
(279 € / m²)
Satış
3
1
2.719 m²
شارع المركز المالي

yatak odası3
düz252 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

WELCOME TO KENSINGTON GARDENS by LEOS Developments, where elegance meets sophistication, crafting an unparalleled lifestyle of luxury. Every home is m...

Diğer
Teklifin yaşı: 338günler
Güncellendi: 239günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar