SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
246 360 €
(4 322 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
شارع توليب

yatak odası2
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏙️ FH Residency – Contemporary 1BR Apartment | Urban Lifestyle with Gym, Pool & Co-Working | Handover Q4 2025Live, work, and thrive in modern Dubai.F...

Diğer
Teklifin yaşı: 338günler
Güncellendi: 63günler

Yerellikler

شارع توليب
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Palm Signature Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar